Daca e sa ne oprim o clipa, oare chiar vedem ce-ar trebui sa vedem? A invata nu consider ca inseamna a avea note mari. A invata, pentru mine, inseamna a nu repeta greseala altora. Iar noi n-am invatat nimic, nimic… E vina noastra? E vina lor ?
[youtube=http://youtu.be/deLI6QusS5E]
„Dumnezeu e român. Daca nu, sînt împotriva lui”
Cum zice diriginta mea: ” Superb! „