M-am trezit la 06:45 si direct am pornit o avalanşă de injuraturi asupra sistemului. La 07:20 am iesit din bloc. Dupa primul pas facut, am pornit un nou val de injuraturi. Peste 5 secunde nasul si obrajii mei erau deja de un roşu aprins de la frig. Ger !
In statia de tramvai toata lumea dârdâia si se misca de pe un picior pe altul. Vapori se ridicau din gurile lor de parca toti fumau. Pana la liceu am mancat frig destul. N-as avea nimic impotriva daca ar fi doar o singura zi pe saptamana cand merg prin frig. Dar asa, in fiecare zi?! Daca tot e o rutina, vreau macar sa fie o rutina ca a prietenului din reclama.
[youtube=http://www.youtube.com/embed/wI_mo3AgRio]
O da ..si al meu zicea ca ar vrea asa zile de iarna ..
Sper ca ai acceptat :))
Da, ii aduc doua blonde si o sticla de Kreskova ..
mai bine indeplineste-i tu dorinta :))
heiiii…asa o sa dardai de frig, mai tare, nu?:))):))
Acum beau o palinca si m-am incalzit dupa doua guri. Inca n-am baut Kreskova dar cred ca o s-o fac curand :))
Cine nu ar vrea o rutina ca a tipului din imagine ?
Eu vreau daca se adauga in oferta si niste trabucuri 😀
Nu ai voie trebucuri ca te-ai lasat de fumat. Trabucurile alea cubaneze mi le pasezi mie. :))
Frigul cald si votca soba o pune la garderoba… (comentariu versat)
Foarte versat :))